CS Veterans

t: +48 570 222 570
e: info@csveteransgrupa.pl

EnglishGermanPolishUkrainian

PRECYZJA. JAKOŚĆ. TECHNOLOGIA.

Zautomatyzowane rozwiązania hydrograficzne i termohydrograficzne. Innowacyjna metoda maskowania.

Stosujemy najnowsze rozwiązania hydrograficzne, dzięki czemu nasza usługa wykonana jest profesjonalnie i precyzyjnie.

Hydrografika według CS Veterans

Czym jest nanoszenie grafiki
metodą transferu wodnego?

Zautomatyzowany proces hydrograficzny jest nowoczesną metodą nanoszenia wzorów na skomplikowane struktury w trzech płaszczyznach, przy nieograniczonych możliwościach ozdabiania.

Hydrografika jest adaptacyjną technologią, którą można stosować na wszystkich powierzchniach, nawet tam, gdzie standardowa technologia malowania nie wpasowuje się w możliwości procesu nałożenia grafiki innymi sposobami (nakładana grafika metodą hydrografiki „wpływa” w trudno dostępne miejsca, pokrywając daną powierzchnię).

Nie jesteś pewny czy Twój produkt nadaje się do nałożenia wzoru? Skontaktuj się z nami.

Dzięki adaptacyjnej technologii, możliwe jest nakładanie nadruku na najbardziej skomplikowane kształty, przy zachowaniu swojej wysokiej odporności na ścieranie. Zniszczenie takiej powłoki jest niezwykle trudne do osiągnięcia dlatego można ją stosować np. przy kryciu broni, która najczęściej narażona jest na różne czynniki atmosferyczne.

.

Korzyści rozwiązań CS Veterans

Dostępność specjalistycznych, opatentowanych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów pozwala wykonać profesjonalną i precyzyjną usługę spełniających najwyższe standardy.

Zautomatyzowany proces

Dzięki urządzeniom sterowanym mikroprocesorowo -

zobacz wideo

Wyłączny dystrybutor

Zautomatyzowanych urządzeń do hydrografiki oraz urządzeń lakierniczych.

Skrócony czas realizacji

Poprzez krycie kilku elementów jednocześnie

Jakość i zaufanie

Wykonujemy próby celem potwierdzenia jakości. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami.

Kim jesteśmy i co robimy?

Posiadamy zautomatyzowane rozwiązania hydrograficzne

Nasz produkt charakteryzuje się bardzo dużą trwałością, jest odporny na wodę, wysokie i niskie temperatury oraz na oddziaływanie zjawisk atmosferycznych.

Posiadamy nowoczesne zaplecze wykonawcze, które pozwala nam na kompleksowe realizacje najbardziej złożonych projektów. Wykorzystujemy najnowszą technologię, specjalizującą się w nakładaniu grafiki na elementy metodą transferu wodnego.

Kreatywność jest granicą do uzyskiwania oczekiwanych efektów

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

Działamy we współpracy z tą instytucją, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z weteranami, jednocześnie oddając szacunek poległym na polu walki.

Centrum Weterana pełni funkcję ośrodka, w którym weterani działań poza granicami państwa oraz rodziny żołnierzy i pracowników wojska poległych podczas tych działań, uzyskują pomoc, radę oraz korzystają z konsultacji, w szczególności prawnych i psychologicznych, w zakresie możliwości rozwiązania nurtujących ich problemów.

CS Veterans

CS Veterans to firma z siedzibą w Bydgoszczy, która wchodzi na polski i zagraniczny rynek z najnowszą technologią specjalizującą się w hydrografice.

Do dyspozycji mamy nowoczesny budynek usługowy, a obecnie jesteśmy w trakcie planów na budowę kolejnego obiektu o kubaturze 600m2 w którym znajdą się biura oraz hurtownia z kompleksowym wyposażeniem do hydrografiki. Posiadamy opatentowane urządzenia, na sprzedaż których posiadamy wyłączność na kraje europejskie i Stany Zjednocznone.

Zaplecze produkcyjne

Jesteśmy wyposażeni w najnowsze urządzenia oraz technologię do hydrografiki.

Dysponujemy 110m2 halą, składającą się z 5 nowoczesnych urządzeń, co pozwala nam pracować niezależnie nad kilkoma projektami jednocześnie. Współpracujemy również z największymi producentami urządzeń oraz dostawcami specjalistycznych lakierów w Polsce. Za naszym nowoczesnym zapleczem stoją również doświadczeni w branży ludzie, którzy pilnują, aby efekt spełniał najwyższe możliwe standardy.

NASZE CERTYFIKATY I REFERENCJE

NASI PARTNERZY